Służymy fachową pomocą prawną w skomplikowanych, wymagających taktu sprawach o rozwód i separację. Pomagamy naszym Klientom w przygotowaniach i wspieramy na wszystkich etapach postępowania. Staramy się oszczędzić im niepotrzebnych emocji, działając sprawnie, profesjonalnie i skutecznie.

Sprawy rodzinne między małżonkami bywają trudne i proceduralnie skomplikowane. Zwłaszcza sprawy rozwodowe, które często są skutkiem przemocy, zdrady czy silnych konfliktów. Postępowanie dowodowe w takich sytuacjach bywa drobiazgowe, sąd uważnie przygląda się historii małżeństwa, rozstrzyga szereg spornych spraw – począwszy od winy za rozkład pożycia, a skończywszy na alimentach.

Nasi prawnicy posiadają doświadczenie i wiedzę niezbędne do tego, by każdą tego typu sprawę, nawet najtrudniejszą, poprowadzić fachowo i z najpomyślniejszym dla Klienta wynikiem.

Przygotowujemy niezbędne dokumenty, w tym pozwy rozwodowe, wnioski o rozwiązanie małżeństwa z ustaleniem bądź bez ustalania winy, wnioski dotyczące alimentów na rzecz dzieci, wnioski dotyczące użytkowania wspólnego mieszkania, wreszcie – pisma dotyczące miejsca pobytu oraz władzy rodzicielskiej nad małoletnimi dziećmi.

Fachowo podpowiadamy, jak przygotować się do sprawy, jakie dowody zgromadzić. Reprezentujemy naszych Klientów przed sądem i występujemy w ich imieniu. Przygotowujemy apelację od wyroków, asystujemy przy mediacjach, sporządzamy wnioski o zabezpieczenie i zażalenia na postanowienia o zabezpieczeniu alimentów.

Zarówno w sprawach lżejszych, mniej skomplikowanych, jak i tych najtrudniejszych działamy z pełnym profesjonalizmem, tak, by nasi klienci stracili w trakcie tego sporu jak najmniej czasu, zdrowia i pieniędzy.