Dla biznesu

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest kompleksowa obsługa prawna w firmach i organizacjach. Nasz pełen wachlarz usług jest w stanie zaspokoić potrzeby każdego Klienta korporacyjnego, również jesteśmy w stanie dopasować zakres obsługi indywidualnie, wzbogacając ją o potrzebny zakres czynności. Zapewniamy wsparcie w sprawach dotyczących wszystkich dziedzin prawa.

W obszarze doradztwa korporacyjnego dostarczamy pomoc prawną dla przedsiębiorstw i organizacji na każdym etapie prowadzenia przez nie działalności. Prowadzimy zarówno doraźną, jak i bieżącą obsługę przedsiębiorstw. Doradzamy w zakresie selekcji korzystnych form prawnych w zależności do wybranego profilu działalności gospodarczej.

Nasza oferta obsługi prawnej obejmuje między innymi przygotowywanie uchwał organów spółek, statutów, regulaminów, umów, dokumentów przetargowych, opiniujemy pisma, sporządzamy opinie prawne. Naszych Klientów reprezentujemy również przed organami sądów i administracji, w sporach z wierzycielami na każdym z ich etapów. Także uczestniczymy w negocjacjach biznesowych i działamy w charakterze pełnomocników przy negocjacjach oraz przy zawieraniu umów z kontrahentami. Przygotowujemy oceny prawne dla transakcji handlowych. Wspomagamy w zakresie windykacji należności.

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.