C.D. Promanus oferuje pomoc prawną w sprawach o odroczenie wykonania kary, udzielenie przerwy w wykonaniu kary pozbawienia wolności oraz wyrażenie zgody na odbywanie kary w systemie dozoru elektronicznego (tzw. bransoletka).

Zespół Promanus oferuje pomoc prawną także w materii przestępstw karnoskarbowych i wykroczeń karnoskarbowych.

Promanus proponuje pomoc prawników w formułowaniu zawiadomień o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, odpowiedzi na akt oskarżenia, wniosków dowodowych, środków odwoławczych, a także innych pism procesowych.

Promanus stale współpracuje z adwokatami dzięki czemu zapewniamy obronę w postępowaniu przygotowawczym (śledztwa, dochodzenia) oraz sądowym. Pomagamy od momentu zatrzymania osoby podejrzanej aż do reprezentacji przed Sądem Najwyższym.

Promanus w imieniu oskarżycieli prywatnych sporządza prywatne akty oskarżenia i reprezentuje oskarżycieli prywatnych. Proponujemy także reprezentowanie pokrzywdzonych oraz oskarżycieli posiłkowych.

W obszarze prawa karnego posiadamy bardzo duże doświadczenie i możemy zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę na każdym etapie postępowania, począwszy od porad prawnych, poprzez formułowanie odpowiednich pism, a skończywszy na reprezentacji przed różnymi instancjami sądu. Nasze wsparcie obejmuje wszystkie niezbędne czynności potrzebne do doprowadzenia do końca spraw Klientów, zarówno prywatnych, jak i korporacyjnych. Pomagamy w tym zakresie zarówno osobom narażonym na odpowiedzialność karną, jak i chcącym ochronić interesy swoje jako pokrzywdzonych.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, staramy się wybrać odpowiednią drogę dochodzenia sprawiedliwości dla naszych Klientów, aby w ten sposób uzyskać najwyższą skuteczność w naszych działaniach. Nasi prawnicy gotowi są również do podjęcia się spraw odznaczających się wyższym stopniem skomplikowania. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych prawników, dlatego naszą kancelarie cechuje wysoki stopień wygranych spraw karnych.

 

Zachęcamy do kontaktu z C.D. Promanus w celu uzyskania kompleksowych porad prawnych i rozpoczęcia współpracy