Odpowiedzialność cywilna

 

C.D. Promanus oferuje fachową pomoc prawną związaną z tematem odpowiedzialności cywilnej. W tym zakresie zapewniamy obsługę dotyczącą odpowiedzialności osobistej – majątkowej dłużników, ograniczonej odpowiedzialności osobistej, a także odpowiedzialności rzeczowej. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i Klientów biznesowych oraz organizacje.

Zapewniamy kompleksowe doradztwo prawne dotyczące odpowiedzialności cywilnej. Sporządzamy porady wyjaśniające sytuację prawną dotyczącą spraw odpowiedzialności cywilnej, opiniujemy i przygotowujemy pisma, w tym pisma procesowe, również nasi prawnicy uczestniczą w negocjacjach i reprezentują naszych Klientów przed sądami.

Nasze usługi uzupełniamy pomocą w obszarze odszkodowań. Prowadzone przez nas Centrum Odszkodowań jest w stanie zagwarantować kompleksową pomoc dotyczącą odzyskiwania odszkodowań za błędy medyczne, wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy i inne. Posiadamy doświadczenie w zakresie zarówno odpowiedzialności cywilnej, jak i odszkodowań, co jest gwarancją profesjonalnego przeprowadzenia spraw i uzyskania satysfakcjonujących ich efektów.