Promanus to kancelaria prawna posiadająca wieloletnie doświadczenie. Naszym celem jest dostarczanie Klientom zarówno indywidualnym, jak i biznesowym profesjonalnych usług prawnych.

 

Głównym obszarem naszej działalności jest świadczenie porad prawnych, a także posiadamy praktykę w obszarze windykacji należności oraz odzyskiwania odszkodowań. Reprezentujemy naszych Klientów, przygotowujemy i opiniujemy pisma, uczestniczymy w negocjacjach i mediacjach.

 

Zatrudniamy specjalistów w dziedzinie prawa karnego, rodzinnego i opiekuńczego, spadkowego, prawa pracy, prawa mieszkaniowego, odpowiedzialności cywilnej i innych gałęzi prawa, gwarantując każdemu z naszych Klientów wszechstronną obsługę. Naszych prawników cechuje profesjonalizm w swojej pracy, duża praktyka, dodatkowo indywidualne podejście do każdej zleconej nam sprawy.

Zapewniamy przy tym zachęcające, konkurencyjne ceny współpracy, w tym także w ramach kompleksowej obsługi prawnej firm. Dzięki naszemu wsparciu na pewno będziesz najlepiej poinformowany i obsłużony w obszarze wszystkich dziedzin prawa.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, a także potrzebom rynku na usługi prawne oparte o najwyższe standardy  obsługi  Klienta oddajemy w Państwa ręce  wiedzę naszych ekspertów z zakresu prawa i rozwoju biznesu MŚP.

Promanus  powstał  w oparciu o blisko dziesięcioletnie doświadczenie w branży doradczej. Sugestie wielu partnerów biznesowych i indywidualnych spowodowały,  iż postanowiliśmy rozszerzyć nasze usługi  o kolejne obszary w których będziemy wspierać naszych klientów.  

Jesteśmy przekonani, że kompleksowa współpraca za przystępne ceny będzie dla Państwa ze wszech miar korzystna.

Zespół Promanus.