Oferujemy naszym Klientom wszechstronną, fachową pomoc prawną w sprawach związanych z nabyciem i podziałem spadku. Gwarantujemy sprawny przebieg postępowania w tych trudnych nieraz i budzących silne emocje sprawach, zapewniamy wsparcie doświadczonych prawników, specjalistów w zakresie prawa spadkowego.

Postępowania spadkowe nie należą do trudnych, o ile nie towarzyszą im spory dzielące spadkobierców. Gdy jednak pomiędzy zwaśnionymi stronami dochodzi do sporu, prosta sprawa może zamienić się w długą i skomplikowana batalię. W takich sytuacjach profesjonalny, skupiony na celu, taktowny doradca jest wsparciem bezcennym. Taka właśnie jest nasza dewiza postępowania; dokładamy starań, by przeprowadzić naszych Klientów przez wszystkie spory i procedury szybko, bez niepotrzebnych emocji i z dobrym dla nich rezultatem.

Oferujemy profesjonalne wsparcie na wszystkich etapach procedury: począwszy od reprezentacji w postępowaniu nieprocesowym o stwierdzenie nabycia spadku, poprzez asystę przy negocjacjach dotyczących podziału majątku spadkowego, po pomoc w sporządzeniu testamentu i formułowaniu wszelkich zapisów spadkowych. Świadczymy ponadto usługi polegające na zabezpieczeniu spadku, stwierdzeniu ważności bądź nieważności testamentu, dochodzeniu roszczeń o zachowek, dochodzeniu roszczeń osób wydziedziczonych.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług – do wyboru skutecznego przedstawiciela, który dopilnuje porządku w postępowaniu i weźmie na siebie ciężar formalności i sporów.