Porady prawne

Centrum Doradztwa Promanus oferuję profesjonalną obsługę prawną Klientów indywidualnych i biznesowych. Wyróżnia nas to iż z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdej sprawy, każdemu Klientowi nie szczędzimy czasu, by był w pełni usatysfakcjonowany z naszej pracy, przebiegu sprawy i jej zakończenia. Nasze wieloletnie doświadczenie, ciągle podnoszone kwalifikacje sprawiają, że nasze usługi są w pełni profesjonalne i zawsze skuteczne. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfiką naszych usług i zapraszamy do kontaktu.

W ramach doradztwa świadczymy fachowe porady prawne w zakresie:

Prawa cywilnego – ochrona własności, współwłasność, sprzedaż, zasiedzenie, odszkodowania, umowy lokalowe i sprawy dotyczące naruszenia dóbr osobistych.

Prawa rodzinnego i opiekuńczego – rozwód i separacja, podział majątku, rozdzielność majątkowa, ustalanie ojcostwa, alimenty, ubezwłasnowolnienie, ustalenie miejsca pobytu dziecka.

Prawa nieruchomości – sprawy dotyczące transakcji, stan prawny nieruchomości, formułowanie umów cywilnoprawnych, negocjacje z deweloperami.

Prawo pracy – formułowanie dokumentów (regulaminów, umów, pism, kontraktów, porozumień, układów zbiorowych), porady dotyczące wypowiadania i rozwiązywania umów o pracę, zmiany warunków zatrudnienia, zwolnień indywidualnych i grupowych.

Prawo spadkowe – potwierdzenie nabycia spadku, podział, przyjęcie lub odrzucenie spadku, zachowek.

Dochodzenia odszkodowań – odszkodowania z tytułu szkód wyrządzonych czynami niedozwolonymi, przestępstw (np. wypadków komunikacyjnych), błędów w sztuce lekarskiej.

W każdej z tych dziedzin naszym poradom towarzyszy szereg innych działań, które składają się na kompleksową obsługę prawną.