Promanus świadczy pomoc prawną dotyczącą wykładni przepisów prawa podatkowego.

  • Prawicy z zespołu Promanus przygotowują dla Klientów opinie prawne w przedmiocie materii zawartej w ordynacji podatkowej i w kodeksie karnym skarbowym, a także opracowują plany podatkowe w przedmiocie finansowania inwestycji.
  • Prawnicy Promanus sporządzają pisma do urzędów skarbowych i celnych.
  • Centrum Doradztwa Promanus zapewnia klientom kompleksową obsługę dotyczącą prawa podatkowego. Świadczymy usługi w ramach spraw dotyczących podatków dochodowych od osób fizycznych, podatków dochodowych od osób prawnych, podatków od nieruchomości, podatków transakcyjnych. Posiadamy również doświadczenie dotyczące międzynarodowego prawa podatkowego.

Zapewniamy naszym Klientom, zarówno indywidualnym, jak i korporacyjnym obsługę dopasowaną do ich zapotrzebowania. Doradzamy w sprawach podatkowych, przygotowujemy odpowiednie pisma, wykonujemy ich opinie prawne, również służymy naszym wsparciem w trakcie postępowań skarbowych, podatkowych, w tym również w ramach negocjacji i mediacji. Reprezentujemy naszych Klientów przed sądami administracyjnymi.

Nasi prawnicy zapewniają fachową obsługę na każdym etapie spraw w ramach prawa podatkowego. Nasze wsparcie jest przy tym zawsze dopasowywane indywidualnie do zapotrzebowania Klientów, co jest gwarancją pełnej współpracy i korzystnych jej efektów. Zapraszamy do kontaktu z Promanus w celu zgłoszenia sprawy.