Prawo handlowe

 

C.D. Promanus świadczy fachową obsługę na rzecz Klientów biznesowych, w tym małych i średnich spółek. W tym obszarze jesteśmy w stanie zapewnić zarówno stałą, jak i doraźną pomoc w zakresie różnych dziedzin prawa dla przedsiębiorców. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży jest gwarancją, że obsługa będzie profesjonalna, indywidualnie dopasowana i skuteczna, nawet w przypadku bardziej złożonych spraw.

 

Działamy na wszystkich etapach dotyczących działalności gospodarczej przedsiębiorstw. Oferujemy usługi takie jak rejestracja spółek, przygotowywanie niezbędnych dokumentów, pomoc w prowadzeniu przedsięwzięć biznesowych w zakresie prawa. Dodatkowo oferujemy pomoc w połączeniach i przekształceniach spółek, sporządzaniu kontraktów handlowych, sprawach windykacyjnych.

 

W zakresie stałej pomocy prawnej C.D. Promanus dostarcza Klientom następujące usługi:

  • obsługa organów Spółek
  • przygotowywanie niezbędnych dokumentów, między innymi tekstów umów, porozumień, regulaminów, ogólnych warunków
  • uczestnictwo w negocjacjach
  • udzielanie porad prawnych dotyczących wszystkich dziedzin prawa, w tym w sprawach cywilnych, pracowniczych, gospodarczych, podatkowych
  • reprezentowanie przedsiębiorców w postępowaniach sądowych, administracyjnych oraz egzekucyjnych

 

Zapewniamy kompleksową obsługę w atrakcyjnych cenach. W przypadku konieczności uzyskania jednostkowych porad prawnych służymy usługami w wymiarze doraźnym. Warto powierzyć sprawy prawne swojego przedsiębiorstwa w ręce doświadczonych w tym zakresie prawników – zapraszamy do skorzystania z obsługi C.D. Promanus.