Odszkodowania powypadkowe

Odszkodowania powypadkowe 

 

Chcesz uzyskać odszkodowanie powypadkowe? nie zwlekaj skontaktuj się z nami już dziś!  W naszej wieloletniej karierze służyliśmy pomocą dużej rzeszy Klientów, były to sprawy o różnorodnej tematyce dlatego Twój przypadek na pewno nie będzie dla nas problemem i natychmiast się nim zajmiemy.

Uwolnimy Cię od skomplikowanych i czasochłonnych  formalności. Naszym priorytetem jest zadowolony Klient dlatego staramy się by zawsze suma odszkodowania, które otrzymuje gwarantowało jego zadowolenie.

Istotą odszkodowania jest rekompensata szkody, zarówno majątkowej, jak i niemajątkowej. Przyczyny szkód mogą być rozmaite, może to być czyn niedozwolony, nienależyte wykonanie umowy, czy różnego rodzaju wypadki. Odszkodowania powypadkowe to właśnie ten obszar spraw, w którym specjalizuje się nasze Centrum. Wypadki przy pracy, wypadki komunikacyjne – oto najczęstsze formy zdarzeń, które mogą być podstawą do uzyskania odszkodowania.

Oferujemy kompleksowe wsparcie w postępowaniach dotyczących odszkodowań, w szczególności świadczymy usługi:
-    analizy stanu sprawy o odszkodowanie powypadkowe;
-    szacowania wysokości możliwego do uzyskania odszkodowania;
-    przygotowania niezbędnych pism;
-    zgłoszenia szkód do firm ubezpieczeniowych;
-    monitorowania procesu likwidacji szkód;
-    prowadzenia procedur odwoławczych w wypadku, gdy kwota zadośćuczynienia nie jest satysfakcjonująca dla Klienta;
-    reprezentowania strony przed sądem;
-    przygotowania skargi i prowadzenia procedur dotyczących skarg;
-    monitorowania przebiegu postępowania i stałe informowanie Klienta o przebiegu.

Wraz z naszym Centrum Odszkodowań możesz uzyskać wyższą sumę odszkodowania i komfort obsługi na każdym etapie postępowania. Stosujemy przy tym konkurencyjne opłaty i rozliczamy się na korzystnych dla naszych klientów warunkach.